Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emocje do samego końca. Start walczył, ale Motor się obronił i wygrał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2017 r. o 21:18 Powrót do artykułu
Jakie 5 tysiecy ja sie pytam? 5 to bylo na polowie. Na drugiej prawie kolejne 5!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 000 ludzi było panie Michale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michale widziałeś pan mecz w TVi?widziałeś pan ile osób bylo na meczu?,jedynie na łuku było troche wolnych miejsc a reszta trybun była pełna ludzi.Ja myśle że napewno było około 9-10 tysięcy ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzi było 9-10 tysięcy. miejsc wolnych nie było wcale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie piekie ale troche dzisiaj nie potrzebnych emocji.Po pierwsze dlaczego mecz wedlug klubu mial sie rozpoczac o godz.18:30 a w rzeczywistosci godzina rozpoczecia to 19????Po drugie dlaczego robi sie sztuczny tlok i bramy otwiera sie o godz.17:20?????Przypomne gidzina rozpoczecia meczu o 18:30.Mam nadzieje ze ktis z klubu odpowie na zadane pytania.Ogolnie fajnie emocje sportowe i to najwazniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej takiej prowadzącej.......;/ Na łuku bło troche miejsc bo ludzie pouciekali ze względu na wiatr i żużel w powietrzu ;) Najwięcej ludzi od początku sezony :) Brawo!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cinkie bolki wygrały ale punkt bonusowy i tak zostanie w Gnieźnie. Ledwo co wgrali , tylko fuks w ostatnim biegu uratował tych patałachów. Ogólnie to miernota i nie warto chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podali na bilbordach biletach ze 18.30 a zaczeli o ktorej?pierwszy minus klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Skandal z godziną meczu. 2. Piszcie prawdę o ilości kibiców na trybunach ok 9 tys 3. Dziewczę spiker raczej do wymiany. 4. Brawo żużlowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podali na bilbordach biletach ze 18.30 a zaczeli o ktorej?pierwszy minus klubu.Byleś na meczu pół godziny wcześniej jakaś.wielka tragdia sie stalo.Gorzej by było jak by mecz anonsowano na 19-tą a zaczą by sie o 18,30 to wtedy było by wielkie przegięcie a tak no było takie małe niedopatrzenie.Bywają gorsze rzeczy w życiu,jak koklusz,gradobicie czy trzęsienie ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i był obecny Marszałek Województwa lubuskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać spikera sprzed tygodnia!!!ta dziewczyna dzisiaj to jakieś nieporozumienie.Mecz oraz widownia perfekcyjnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiker po każdym słowie E a kibice HAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem organizacyjnie nie było najlepiej: 1. Trzymanie ludzi pod bramami, 2. Rozpoczęcie meczu o 19.05 - 35 minut opóźnienia, 3. Mój ulubiony parking przy Orlenie zajęty dla Vip-ów, stało tam tylko z 10 samochodów. A prowadząca zawody akurat mnie się podobała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ośmieszajcie się z tą frekwencją, stadion ma pojemność 13.000 widzów a był prawie pełny. Na moje oko to 11.000 widzów było a nie 5.000 ja tu piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani spiker fajna lepsza od tego Nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion to miejsce publiczne a palacze nic sobie z tego nie robią palą w najlepsze,na próbę zwrócenia uwagi tylko śmiech i bluzgi. Więcej nie przyjdę szkoda zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów Nielsena na mecz trzeba było przyjść 3 godziny przed meczem. Ludzie są teraz tacy pretensjonalni, że aż słabo się robi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej piskliwego dziewczątka przy mikrofonie!!! Jej towarzysz nie był lepszy: (przepraszam bardzo, chciałbym zapytać, jeśli nie przeszkadzam, kto wygra mecz?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yu napisał:
Za czasów Nielsena na mecz trzeba było przyjść 3 godziny przed meczem. Ludzie są teraz tacy pretensjonalni, że aż słabo się robi.
 Pretensjonalni??? Czy ty wiesz w ogóle co to słowo znaczy??? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...